هیئت دانشجویی آل یاسین از زمان تأسیس در سال ۱۳۷۶ با استعانت از خداوند متعال ، برای احیای سنت حسنه ی فقرزدایی و عدالت گستری که در سالهای پس از انقلاب مرسوم شد ، طرح اردو های جهادی خویش را پایه ریزی کرد.
در این مسیر باتوجه به لزوم تمرکز فعالتیها برای اثر بخشی در یک منطقه و نیز شرایط و حساسیت های منطقه سیستان ، استان سیستان و بلوچستان بعنوان منطقه هدف قرار گرفت ...
با ما تماس بگیرید 02126318204
info@aleyaseen.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  کمیته ها   /  علمی   /  اخبار علمی   /  از آزمون های علمی تا کلاسهای تقویتی/ افتتاحیه امیدوارکننده مرکز مشاوره آفتابگردان

از آزمون های علمی تا کلاسهای تقویتی/ افتتاحیه امیدوارکننده مرکز مشاوره آفتابگردان

به گزارش روابط عمومی هیئت جهادی آل یاسین، آیین افتتاحیه مرکز مشاوره تحصیلی آفتابگردان زیر نظر کمیته علمی هیئت جهادی آل یاسین با حضور مسوولان آموزش و پرورش منطقه سیستان برگزار شد.

در این مراسم که در خانه مهر آل یاسین برگزار شد، فعالیت‌های پشتیبانی علمی هیئت آل یاسین برای سال تحصیلی جدید به طور رسمی آغاز شد.

در این رابطه میثم دانش مسئول علمی هیئت جهادی آل یاسین، گفت: دراین دوره کلاس های فیض احسان با کمک بنیاد برکت احسان و به منظور تقویت بنیه علمی دانش آموزانی که به هر دلیلی نتوانسته اند سیر علمی لازم را در مدرسه کسب کنند برگزار می شود و به نوعی کلاس های تقویتی در کنار مدرسه تعریف می شوند.

مسئول علمی هیئت توضیح داد: قرار است در پایه چهارم متوسطه دوم نیز ۱۵ آزمون جامع علمی با همکاری گزینه دو و سازمان سنجش برگزار شود که در تلاش هستیم بتوانیم سهمیه هایی را نیز برای پایه های پایین تر جذب کنیم که اخبار قطعی آن را به مرور اعلام خواهیم کرد.

دانش در توضیح سایر کمک های علمی به دانش آموزان مددجو نیز ادامه داد: به هر حال بعضی از کتب کمک آموزشی کمک شایانی به سطح علمی و تحصیلی دانش آموزان متوسطه دوم می کند. ما هم با توان محدودی که داریم و با کمک های خیرخواهانه خیّرین و همراهان هیئت اقدام به تهیه برخی از این کتب برای دانش آموزان مستعد منطقه می کنیم.

گفتنی است کمیته علمی هیئت جهادی آل یاسین با برگزاری دوره های مختلف، در حوزه پشتیبانی علمی و مشاوره تحصیلی دانش آموزان متوسطه منطقه سیستان فعالیت‌های مستمری را برنامه ریزی و اجرا می کند که مشاوره انتخاب رشته کنکور ۹۸ جزو فعالیت‌های اخیر این کمیته بوده است.