هیئت دانشجویی آل یاسین از زمان تأسیس در سال ۱۳۷۶ با استعانت از خداوند متعال ، برای احیای سنت حسنه ی فقرزدایی و عدالت گستری که در سالهای پس از انقلاب مرسوم شد ، طرح اردو های جهادی خویش را پایه ریزی کرد.
در این مسیر باتوجه به لزوم تمرکز فعالتیها برای اثر بخشی در یک منطقه و نیز شرایط و حساسیت های منطقه سیستان ، استان سیستان و بلوچستان بعنوان منطقه هدف قرار گرفت ...
با ما تماس بگیرید 02126318204
info@aleyaseen.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  کمیته ها   /  فتیان   /  اخبار فتیان   /  اهدای ۲۰۰ بسته ارزاق در حاشیه تهران

اهدای ۲۰۰ بسته ارزاق در حاشیه تهران

به گزارش کمیته فتیان ، با کمک های خیرین محترم و شناسایی دقیق جهادگران در کمیته فتیان ، بسته های ارزاق “ماه خدا” جهت اهدا به خانواده های نیازمند حاشیه تهران آماده و اهدا گردید .بسته های ارزاق به ارزش”۸۰ هزار تومان” تهیه گردید . این بسته ها در مناطق “قیامدشت”،”خاتون آباد”،”خاور شهر”،”ورامین”،”خادم آباد”،”نصیرآباد”،”دهشاد”،”الورد”و”حاشیه کرج” به خانواده های تحت سرپرستی هیئت آل یاسین اهدا گردید .

دعای خیر خانواده های نیازمند ، تضمین استمرار این گونه حرکتها خواهد بود.

ضمنا،در جریان این توزیع، به ضورت مستقیم در جریان مشکلات بعضی از خانواده ها قرارگر فتیم،که همت خیرین محترم جهت رفع مشکلات کارساز خواهد بود،در صورت تمایل به مشارکت در رفع مشکلات حاشیه نشینان تهران از طریق سامانه پیامک “۳۰۰۰۲۳۶۱” اعلام آمادگی نمایید.