هیئت دانشجویی آل یاسین از زمان تأسیس در سال ۱۳۷۶ با استعانت از خداوند متعال ، برای احیای سنت حسنه ی فقرزدایی و عدالت گستری که در سالهای پس از انقلاب مرسوم شد ، طرح اردو های جهادی خویش را پایه ریزی کرد.
در این مسیر باتوجه به لزوم تمرکز فعالتیها برای اثر بخشی در یک منطقه و نیز شرایط و حساسیت های منطقه سیستان ، استان سیستان و بلوچستان بعنوان منطقه هدف قرار گرفت ...
با ما تماس بگیرید 02126318204
info@aleyaseen.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  کمیته ها   /  فرهنگی   /  اخبار فرهنگی   /  برگزاری دوره دوم تدبر در قرآن کریم

برگزاری دوره دوم تدبر در قرآن کریم

دوره دوم تدبر در قرآن سطح اول با همکاری کمیته فرهنگی هیات آل یاسین و موسسه خادم الرضا در شهرستان زابل مورخ ١٧ اسفند برگزار شد.

دوره تدبر ویژه فعالان فرهنگی منطقه سیستان با هدف بهره گیری از آیات قرآن در فعالیت های فرهنگی منطقه به مدت یکسال به صورت کارگاه سه روزه در هر ماه برگزار خواهد شد.
پایان دوره یکساله به فعالین فرهنگی که در این دوره شرکت کردند و موفق به کسب نمره قبولی در پایان دوره خواهند شد مدرک مربیگری قرآن اعطا می شود و ان شاءالله فعالین فرهنگی آموزش دیده در شهرها و روستاهای خود شروع به آموزش مخاطبین خواهند کرد.
مرحله دوم سطح اول دوره تدبر در تاریخ ١٧ تا ١٩ اسفند به صورت کارگاهی برگزارشد و توسط استاد دارابی از موسسه قرآن و عترت قم به پایان رسید و ان شاءالله سطح دوم اواخر فروردین ماه آغاز میشود .
لازم به ذکر است ، موسسه اجراکننده این دوره موسسه قرآن و عترت قم به مدیریت حاج آقا صبوحی می باشد.