هیئت دانشجویی آل یاسین از زمان تأسیس در سال ۱۳۷۶ با استعانت از خداوند متعال ، برای احیای سنت حسنه ی فقرزدایی و عدالت گستری که در سالهای پس از انقلاب مرسوم شد ، طرح اردو های جهادی خویش را پایه ریزی کرد.
در این مسیر باتوجه به لزوم تمرکز فعالتیها برای اثر بخشی در یک منطقه و نیز شرایط و حساسیت های منطقه سیستان ، استان سیستان و بلوچستان بعنوان منطقه هدف قرار گرفت ...
با ما تماس بگیرید 02126318204
info@aleyaseen.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  کمیته ها   /  علمی   /  اخبار علمی   /  برگزاری دومین مرحله آزمون های آزمایشی گزینه دو

برگزاری دومین مرحله آزمون های آزمایشی گزینه دو

برگزاری آزمون گزینه دو

دومین مرحله آزمون های آزمایشی گزینه دو توسط گروه جهادی فیض (کمیته علمی هیئت آل یاسین) در تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۸ برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته علمی هیئت آل یاسین در مناطق شش گانه سیستان برگزار شد.

به گفته روابط عمومی کمیته علمی ، این آزمون ها با همکاری موسسه گزینه دو برای ۱۰۰ نفر از دانش آموزان پایه دهم، ۱۵۰ نفر از دانش آموزان پایه یازدهم و ۲۵۰ نفر از دانش آموزان پایه دوازدهم در هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی برگزار میشود.

این آزمون ها بصورت دو هفته در میان براساس برنامه آزمون های گزینه دو برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته علمی هیئت آل یاسین برگزار میشود که ۵۰۰ نفر دانش آموز از پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم مناطق سیستان را شامل میشود.