هیئت دانشجویی آل یاسین از زمان تأسیس در سال ۱۳۷۶ با استعانت از خداوند متعال ، برای احیای سنت حسنه ی فقرزدایی و عدالت گستری که در سالهای پس از انقلاب مرسوم شد ، طرح اردو های جهادی خویش را پایه ریزی کرد.
در این مسیر باتوجه به لزوم تمرکز فعالتیها برای اثر بخشی در یک منطقه و نیز شرایط و حساسیت های منطقه سیستان ، استان سیستان و بلوچستان بعنوان منطقه هدف قرار گرفت ...
با ما تماس بگیرید 02126318204
info@aleyaseen.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  وبلاگ   /  گوناگون   /  بیانیه گروه های جهادی پیرامون هشدار وقوع سیل در سیستان و بلوچستان

بیانیه گروه های جهادی پیرامون هشدار وقوع سیل در سیستان و بلوچستان

بسمه تعالی
بیانیه جمعی از گروه های جهادی و نهادهای خودجوش و مردمی سیستان ( ۲۴/۱/۹۸)
موضوع : اعلام هشدار جهت مقابله با مخاطرات سیل و اعلام آمادگی در سیستان
با توجه به مشاهدات عینی و حوادث تلخ اخیر رخ داده در کشور عزیزمان و وضعیت کنونی کشور افغانستان و رویدادهایی که در این کشور در حال وقوع میباشد و نیز تجربیات تلخ اهالی قدیمی منطقه و با توجه به موقعیت شهر زابل که از نظر توپوگرافی در منطقه ای واقع شده که از هر جهت در خطر رویارویی با سیل قرار دارد لازم است هر چه سریع تر جهت آماده سازی و تجهیز استان برای مقابله با وقوع سیل و کنترل آن به نحو احسن، اقدامات لازم انجام گیرد.
بدینوسیله گروه های جهادی جهت استقرار و کمک در انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با وقوع هرگونه حادثه و ویرانی آمادگی خود را اعلام میدارند.
در پایان از مسئولان نهادهای مختلف تقاضامندیم از تجارب استانهای دیگری که درگیر موضوع سیل هستند هر چه بیشتر و سریعتر بهره کافی برده شود.

اسامی گروه های امضا کننده :
گروه های جهادی بسیج داشنجویی استان سیستان و بلوچستان – گروه جهادی آل یاسین – گروه جهادی شهید محمد زاده – گروه جهادی حضرت رقیه(س) – گروه جهادی رویش مهر– گروه جهادی لبیک یا امام – گروه جهادی حضرت خدیجه کبری(س) – گروه جهادی مسیحا – گروه جهادی حیات طیبه – گروه جهادی فتیان – گروه جهادی طلاب شهرستان زهک – گروه جهادی همت های بلند