هیئت دانشجویی آل یاسین از زمان تأسیس در سال ۱۳۷۶ با استعانت از خداوند متعال ، برای احیای سنت حسنه ی فقرزدایی و عدالت گستری که در سالهای پس از انقلاب مرسوم شد ، طرح اردو های جهادی خویش را پایه ریزی کرد.
در این مسیر باتوجه به لزوم تمرکز فعالتیها برای اثر بخشی در یک منطقه و نیز شرایط و حساسیت های منطقه سیستان ، استان سیستان و بلوچستان بعنوان منطقه هدف قرار گرفت ...
با ما تماس بگیرید 02126318204
info@aleyaseen.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  کمیته ها   /  فتیان   /  اخبار فتیان   /  تجلیل از مادر شهید مدافع حرم، در روز مادر

تجلیل از مادر شهید مدافع حرم، در روز مادر

به گزارش کمیته فتیان هیئت آل یاسین؛ در شب میلاد با سعادت دخت نبی اکرم، حضرت فاطمه(س)، جمعی از اعضای هیئت آل یاسین به همراه خانواده محترمشان، با حضور در محله نصیر آباد و دهشاد، از توابع شهر باغستان، با مادر آخرین شهید مدافع حرم شهر باغستان دیدار و هم صحبتی کردند.

توصیف یکی از اعضای هیئت از بازدید:در بازدید دیشب که  به بهانه روز مادر  صورت گرفت ، مادری را زیارت کردیم که همه دارایی خود را یعنی تنها فرزندش را به حضرت زینب سلام الله علیها تقدیم کرده بود .

او تنهایی با مشکلات معیشتی که از ظاهر خانه پیدا بود زندگی می کرد و هیچ گله و شکایتی از این روند نداشت و فقط خدا رو شکر می کرد که خانم حضرت زینب سلام الله علیها این هدیه ناقابل را از ایشان پذیرفته است .

نکته قابل تامل برای خودم این است که شلوغی های بیخودی ما را از موضوعاتی غافل کرده است . از دیدار منظم حضرت آقا با خانواده شهدا می توان فهمید که این موضوع باید در برنامه زندگی مان قرار گیرد .

در ادامه با تعدادی از سالمندان خانه سالمندان ساحل،بازدید و هم صحبتی انجام گرفت و طبق رسم همیشگی کمیته فتیان،سرکشی و تقدیر و ارزاق رسانی به مادر یک خانواده نیازمند(از شوهر معتاد طلاق گرفته و مسئولیت ۵فرزند را دارا می باشد) صورت گرفت.