هیئت دانشجویی آل یاسین از زمان تأسیس در سال ۱۳۷۶ با استعانت از خداوند متعال ، برای احیای سنت حسنه ی فقرزدایی و عدالت گستری که در سالهای پس از انقلاب مرسوم شد ، طرح اردو های جهادی خویش را پایه ریزی کرد.
در این مسیر باتوجه به لزوم تمرکز فعالتیها برای اثر بخشی در یک منطقه و نیز شرایط و حساسیت های منطقه سیستان ، استان سیستان و بلوچستان بعنوان منطقه هدف قرار گرفت ...
با ما تماس بگیرید 02126318204
info@aleyaseen.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  کمیته ها   /  بهداشت و درمان   /  اخبار بهداشت و درمان   /  خبرهای خوش مسئول کمیته بهداشت هیئت آل یاسین: کمک۲۱۰ میلیون ریالی خیّرین برای تأمین سلامتی اهالی سیستان

خبرهای خوش مسئول کمیته بهداشت هیئت آل یاسین: کمک۲۱۰ میلیون ریالی خیّرین برای تأمین سلامتی اهالی سیستان

به گزارش روابط عمومی هیئت جهادی آل یاسین، مسئول کمیته بهداشت هیئت از تامین بیش از ۲۱۰ میلیون ریال کمک هزینه های بهداشتی اهالی منطقه سیستان خبر داد.

کیانی با اعلام این خبر افزود: با مشارکت خیرین در سه ماه نخست امسال امکان تامین کمک هزینه های درمانی برای مردم منطقه فراهم شد که از این مبلغ، حدود ۶۵ میلیون ریال به زنان، ۵۰ میلیون به کودکان، ۶۵ میلیون ریال به بیماری های تنفسی، قلبی و ریوی و ۳۰ میلیون ریال هم برای پیشگیری از بیماری تامین شد.

مسئول کمیته بهداشت هم چنین از ادامه فعالیت های بهداشتی این کمیته در تابستان خبر داد و افزود: علاوه بر فعالیت های خیریه این چنین، برگزاری کلاس های آموزشی و دوره های پزشکی مقدماتی از دیگر برنامه های این کمیته در تابستان ۹۸ است.

بدون دیدگاه
ارسال دیدگاه