هیئت دانشجویی آل یاسین از زمان تأسیس در سال ۱۳۷۶ با استعانت از خداوند متعال ، برای احیای سنت حسنه ی فقرزدایی و عدالت گستری که در سالهای پس از انقلاب مرسوم شد ، طرح اردو های جهادی خویش را پایه ریزی کرد.
در این مسیر باتوجه به لزوم تمرکز فعالتیها برای اثر بخشی در یک منطقه و نیز شرایط و حساسیت های منطقه سیستان ، استان سیستان و بلوچستان بعنوان منطقه هدف قرار گرفت ...
با ما تماس بگیرید 02126318204
info@aleyaseen.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  کمیته ها   /  رسانه   /  اخبار رسانه   /  راه اندازی کانال خبری صفیر هامون

راه اندازی کانال خبری صفیر هامون

راه اندازی کانال خبری صفیر هامون

 

به گزارش کمیته رسانه هیئت آل یاسین؛  کانال خبری صفیرهامون، به همت تیم رسانه ای سیستان هیات آل یاسین، به صورت آزمایشی همزمان با میلاد عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری سلام الله علیه، افتتاح شد.

متن اعلامیه ی شورای کانال خبری صفیر هامون:

امروز با یک تیم رسانه ای جوان، برآنیم که درقالبی متفاوت، جذاب و چالشی به اخبار منطقه سیستان ( هیرمند، هامون، زابل،نیمروز و زهک ) بپردازیم.

هدف اصلی ما این است که درطول این همراهی ، رسانه ای مردمی همراه با نقد سازنده و پیگیر برای رفع مشکلات مردم و رساندن صدای مردم این منطقه به مسئولین باشیم که در این راه ضمانت رسیدن به توفیق، نیاز به همراهی و مشارکت شما مخاطبان و همشهریان عزیز را دارد.

هر روز با یک بسته_خبری، شامل گزارش ها، گفت وگوها و طرح های جذاب اطلاع رسانی از گوشه، گوشه سیستان، درخدمت شما هستیم. خوب می دانیم که می شود فردای این خطه پرعظمت و تاریخی را با فریاد دردها و مشکلات ساخت، و امید مجموعه خدمتگزاران شما در رسانه مردمی صفیر_هامون به روزهایی است که در هر بخش این مجله خبری، با نظرات و انتقادات سازنده خود، موجب بهتر شدن و پویایی ما برای انجام رسالت این امر خطیر باشید.

حمایت و معرفی کانال تلگرامی صفیر_هامون به دیگر همشهریان برعهده شما مهربانان است و تولید اخبار و ایجاد فضای بی نظیر از تولیدات رسانه ای جدید و خبری برعهده شورای سردبیری صفیر_هامون خواهد بود.

این دست دردست هم دادن، بی شک رسانه خبری ما را مثل اسطوره های شهر بر سکوی محبوبیت و شهرت خواهد رساند.

کانال تلگرام:https://telegram.me/Safir_e_Hamoun

پیج اینستاگرام:https://www.instagram.com/safir_e_hamoun/

اکانت توییتر:https://twitter.com/safir_e_hamoun