هیئت دانشجویی آل یاسین از زمان تأسیس در سال ۱۳۷۶ با استعانت از خداوند متعال ، برای احیای سنت حسنه ی فقرزدایی و عدالت گستری که در سالهای پس از انقلاب مرسوم شد ، طرح اردو های جهادی خویش را پایه ریزی کرد.
در این مسیر باتوجه به لزوم تمرکز فعالتیها برای اثر بخشی در یک منطقه و نیز شرایط و حساسیت های منطقه سیستان ، استان سیستان و بلوچستان بعنوان منطقه هدف قرار گرفت ...
با ما تماس بگیرید 02126318204
info@aleyaseen.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  اخبار کمیته فرهنگی   /  زابل در روز عرفه‌ میزبان «واقعه ماندگار» شد

زابل در روز عرفه‌ میزبان «واقعه ماندگار» شد

مراسم معنوی دعای عرفه همراه با سخنرانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی زابل همراه با اجرای نمایش خیابانی «واقعه ماندگار» در زابل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت جهادی آل یاسین، مراسم معنوی و روح بخش دعای عرفه در فضایی معنوی در شهر زابل برگزار شد.

در این مراسم که عصر یکشنبه ۲۰ مرداد در کنار مزار شهدای گمنام پارک ملت شهر زابل برگزار شد، قرائت دعای روح‌بخش عرفه با حضور گسترده مردم منطقه در این آیین مذهبی و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین عارفی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان زابل و مداحی حاج حمید اکبری برگزار شد.

بعد از قرائت دعای عرفه نیز به مناسبت عید سعید قربان نمایش واقعه ماندگار به همت گروه نمایشی آل یاسین اجرا شد. نمایش واقعه ماندگار با به تصویر کشیدن لحظاتی از ماجرای مواجهه حضرت ابراهیم با ابلیس و ذبح حضرت اسماعیل به اجرا درآمد که مورد استقبال و توجه مردم نیز قرار گرفت.

هم چنین ایستگاه صلواتی، غرفه های کودک و قرعه کشی نیز از دیگر برنامه هایی بود که در ویژه برنامه هیئت جهادی آل یاسین در روز عرفه برگزار شد.

گفتنی است کمیته فرهنگی هیئت جهادی آل یاسین برنامه های متنوعی را برای دهه ولایت تدارک دیده که این برنامه ها در روزهای آتی به میزبانی خانه مهر آل یاسین به انجام خواهد رسید.